צפו בגלריית פרויקטים שלנו

רשתות בתפירה מיוחדת לפי הזמנה

תפירת רשתות צל לברכות שחיה והתקנות

בואו ובחרו את רשתות הצל שלכם

הצללת שטחים

הצללת שטחים באמצעות רשתות צל, פתרון יעיל איכותי וזול! רשת צל מפחיתה את חדירת קרני השמש לשטח המוצל בעזרת סינון הקרניים. הרשת המחוררת מוצעת בצפיפות שונה וכך למעשה מווסתת כמות קרני האור החודרת בהצללה לפי בקשת הלקוח. פתרון ׳תפור׳ לרצון הלקוח ובה בעת מחיר נמוך ומפתה, השילוב המנצח הזה מוביל לפתרון הפופולרי של הצללה להיות חוד החנית של הצללות ברחבי הארץ.

ההצללה מיועדת למקומות שונים כמו:

 מגרשי משחקים.
 מתקני כושר.
 בריכות שחייה.
 שטחי אחסון.
 בתי ספר.
 שטחים פתוחים.

ההצללה מתוכננת לפי דרישת הלקוח.

הצללת שטחים באמצעות רשתות צל נחשבים לפתרון איכותי, פונקציונאלי ויעיל במיוחד. באמצעות רשתות צל אנו יכולים לספק מעטפת מלאה ולהגן על חדירת קרני השמש תוך כדי שאנחנו נותנים לאוויר לזרום בחלל ולא לייצר מעטפת חום כבדה המדמה סאונה. כיום ניתן לרכוש רשתות צל בהתאמה אישית ובמחיר אטרקטיבי. שגיא שטגמן המתמחים בפתרונות קירוי, כיסוי והצללה פה על מנת לעשות לכם מעט סדר.

מתי אנו נרצה להשתמש ברשתות צל?

רשתות צל ו/או יריעות צל נועדו על מנת לתת פתרון הצללה מקיף לשטחים פתוחים בגדלים שונים ובהתאמה אישית לצרכים. בשנים האחרונות אנו רואים בעלי עסקים, מוסדות ולקוחות פרטיים רבים המבינים את החשיבות בפתרון הצללה יעיל ואיכותי אל אירועים הנעשים בשטח ואפילו בביתם הפרטי. בין השימושים העיקריים ברשתות צל אנו נראה:

 • אירועים הנעשים בשטח פתוח – רשתות צל יהוו לרוב פתרון הצללה זמני אותו נוכל להרכיב, לפרק ולשנע בהתאמה אישית לצרכים שלנו. רשתות אצלו מתאימים למגוון רחב של אירועים הנעשים בשטח פתוח והפכו כבר מזמן לביטוי שגור בעולמות ההצללה.
 • הצללה למוסדות וגנים ציבוריים – כיום אנו רואים מגוון רחב של יריעות צל ורשתות צל בגדלים ובסגנונות שונים בגנים ציבוריים, מרפסות ציבוריות ואזורי המתנה.
 • משקי בית פרטים – אנו למדים כי משקי בית פרטיים רבים למדו את היתרונות הרבים הגלומים ברשתות צל ומשתמשים באלו על מנת לספק פתרון הצללה משמעותי ואיכותי אל הגינה הפרטית שלהם.

לצד כל אלו אנו רואים עוד מגוון רחב של מקומות לרבות – מגרשי משחקים, מתקני כושר, בריכות שחייה, שטחי אחסון, בתי ספר ושאר ירקות.

רשתות הצללה מתאימות לכל אירוע אשר נעשה בדלתיים פתוחות, אנו מאמינים כי ישנה חשיבות בהתאמת רשת הצללה המותאמת עבור הצרכים שלכם – כך תוכלו למקסם ככל האפשר את היתרונות הרבים של רשתות הצל.

אילו יתרונות יש לרשתות הצללה?

האקלים הים תיכוני מתאפיין בשמש קופחת אשר מקשה לא מעט על פעילויות הנעשות בדלתיים סגורות, גם כאשר אנחנו מדברים על לשבת בגינה עם כוס קפה. רשתות הצללה הינם פתרון נפוץ ופופולרי אשר מספק מעטפת מלאה מהאקלים הישראלי. אנו רואים מגוון רחב של יתרונות ברשתות הצללה:

 • הגנה מלאה מפני קרני השמש – רשתות הצללה מצליחות לספק לנו הגנה ומעטפת מלאה מפני קרני השמש. התקנה של רשת הצללה מפחיתה ומונעת מגע ישיר של קרני השמש עם השוהים תחת הרשת והופכת את האזור למוצל, נעים וכיף לשהייה ארוכה.
 • היכולת לעצב את הרשת בהתאמה אישית – בשונה ממה שאנשים רבים נוטים לחשוב רשת הצללה אינה רק פריט פונקציונאלי אלא פריט עיצובי לכל דבר ועניין. כיום בליווי של חברת מקצוע המובילה בעולמות ההצללה אנו יכולים להתאים את הרשת בהתאמה אישית לצרכים שלנו, החל מן הגודל הרצוי, חיתוך עיצובי, צבעים, פונקציונאליות משתנה והרשימה עוד ארוכה. במרוצת השנים ראינו אנשים רבים אשר בחרו לעצב רשתות צל לאירועים ו/או לביתם הפרטים ובכך הוסיפו נופך ייחודי, מעניין ועיצובי למראה הגינה שלהם.
 • עמידות – רשתות צל ידועות בעמידות גבוהה לאורך זמן, מה שנותן לכם שקט נפשי לאורך זמן.
 • אוויר זורם ולא עומד – פתרונות הצללה רבים גורמים לאוויר "לעמוד" ולא לזרום, כתוצאה מכך אנו יכולים להרגיש כמו בסאונה מתחת לפתרון ההצללה מה שעושה בדיוק את האפקט ההפוך ממה שרצינו. רשתות צל יוצרות פתרון הצללה אך באותה נשימה נותנות לאוויר את האפשרות לזרום ולא יוצרות לנו אווירה של סאונה.
 • מחיר אטרקטיבי – כיום אנו רואים מגוון רחב של פתרונות הצללה, רשתות צל נחשבים לפתרון הצללה איכותי, יעיל ובמחיר אטרקטיבי.

איך מתקינים רשת הצללה?

כיום אנו רואים מגוון רחב של דרכים בהם נוכל להתקין רשת הצללה. הדרך המקובלת ביותר היא לייצר מסגרת מכבל העשוי מחומר הפלדה בין נקודות החיבור. לאחר מכן יש לבצע מתיחה של הרשת באמצעות מותחן ייעודי המחבר בין צדי הכבל ולאחר מכן לחבר באמצעות קרבינות בין הרשת לבין הכבל. יחד עם זאת, אנו מאמינים כי הדרך הטובה ביותר להתקין רשת הצללה צריכה להיעשות יחד עם בעל מקצוע המתמחה בתחום אשר יוכל לאפיין את הצרכים שלנו בהתאמה אישית ולבצע התקנה מקצועית ובטיחותית בשטח.

מדוע מומלץ לבחור ברשתות צל של חברת שגיא שטגמן?

חברת שגיא שטגמן הינה אחת החברות המובילות בישראל בעולמות הקירוי, כיסוי והצללה. החברה שירתה במרוצת השנים אלפי לקוחות תוך כדי אפיון מלא של הצרכים שלהם ותפירת רשתות הצללה בהתאמה אישית. החברה עובדת עם לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים כאחד.

רבים ממוצרי החברה הינם בעלי ייחוד רב ועדיין לא נראו כמוהם בישראל, הלכה למעשה מדובר במערכות ייעודיות הזוכות להצלחה רבה באירופה ובמקומות נוספים בעולם.

בחירה נכונה היא בחירה בשגיא שטגמן.

רשתות צל
רשת צל מעל בריכה
רשתות צל
 אפשרויות שונות מוצעות להצללה מקסימלית ואסתטית כאחד, ואלו הן:

 הצללה ביחידות צל, מפרשי צל בצורות שונות לפי בחירת הלקוח
 הצללה בממברנה, עמוד מרכזי ויריעה שנפרסת סביב
 ממברנה ללא עמוד מרכזי כך שהרשת תלוייה על כבלים

 שילוב ממברנה ויחידות מפרשי צל בצורות שונות בניצול מקסימלי של הצללת השטח כולו באסתטיקה מירבית

סוגי רשתות צל:

משקל הרשת הוא נגזרת של עובי החוט, אנחנו מאפשרים ללקוח לבחור רשתות הצללה 90% במשקלים שונים לפי הפירוט שלהלן:

 רשת צל 140 גרם מיוצרות בישראל באיכות גבוהה במיוחד ובעמידות לזמן רב, הרשתות מוצעות בצבעים מגוונים.
 רשת צל 180 גרם מיוצרת בארץ באיכות ובעמידות מקסימליים, ובצבעים שונים.
 רשת צל 320 גרם באיכות מירבית ובעמידות לשנים רבות עומדת בתקן ישראלי 5093 ובאישור מכון התקנים, מוצעת בצבעים שונים, לפי קטלוג מצורף מעל.

הרשתות נותנות פתרונות מגוונים לפי צרכי הלקוח. איש מקצוע מטעמנו שיבחן את דרישות הלקוח ומגבלות המיקום, ימליץ על עובי הרשת הנכון שיספק את הפתרון היעיל והמוצלח ביותר.

סוגי רשתות ספציפיים לדרישות מיוחדות כוללות את הפתרונות הבאים:

 רשת חסינת אש 180 גרם, מאושרת על ידי מכון התקנים הישראלי.
 רשת דו שכבתי, שכבה חיצונית בצבע לבן ושכבה פנימית כהה. קרני השמש נשברות בשכבה החיצונית והמעט שנותר נחסם בשכבה הפנימית כך שהטמפרטורה יורדת משמעותית בשטח המוצל.
 רשת אלומינט, פיתוח ישראלי שנותן פתרון מקסימלי להורדה משמעותית ביותר של  הטמפרטורה. מאפשרת הרגשה נוחה ונעימה בשטחים המיועדים לשהייה ממושכת בשעות היום.

logo

פנו אלינו וקבלו מידע נוסף על המוצרים שלנו

אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון או דרך טופס צור קשר באתר האינטרנט שלנו, ואנחנו נשמח לספק לכם מידע נוסף על רשתות צל מכל הסוגים.

מהן בעצם רשתות צל?

רשת צל, היא בעצם כיסוי למתחם או לאזור מסוים, המספקים פתרון הצללה איכותי ונוח ובמחיר משתלם.

במקרים בהם אין תקציב לבניית תקרה או פרגולה, או שמדובר במתחם זמני או מודולרי (גמישות בתזוזה), רשתות הצללה, הינן הפתרון האיכותי והטוב ביותר שתוכלו למצוא.

ממה רשת צל עשויה?

רשתות צל יכולות להיות עשויות מחומרים שונים, בדרגת צפיפות שונה בהתאם לצורך של הלקוח ובעיקר, בהתאמה אישית של צבע, עיצוב, גודל ומבנה.

היכן מקובל להשתמש ברשתות הצללה?

ישנם מספר מקומות, בהם נפוץ מאוד לראות ולהיתקל ברשתות הצללה. זאת בגין כל היתרונות שמנינו מעלה. הגמישות, המחיר וכמובן, ההתאמה המושלמת לכל מטרה ולכל מתחם.

 • חצרות בגני ילדים ובתי ספר – בדני ילדים ובחצרות של בתי ספר, מקובל לרצות שהמתחם יישאר פתוח, זאת בכדי שהילדים והנוער שלנו, יהנו מאוויר צח, מתחושת חופש ושחרור לאחר ישיבה בכיתות הסגורות וממשחק באוויר הפתוח, אשר על פי מחקרים רבים, מספק הפסקה בריאה למוח ומגביר את כמות החמצן שהילדים שואפים. אך מכיוון שהמדינה שלנו חמה במיוחד והשמש קופחת על ראש ילדינו היקרים, רשת צל, הינה פתרון מעולה להצללת מתחמים בחצר או בגינה, יחד עם שילוב של השארת המקום פתוח בצורה מאווררת ונעימה לילדים.
  במתחמי גינות ילדים, חצרות של בתי ספר או גנים, נהוג לתחום חלק מהמתחם ואת חלקו להשאיר פתוח. אנו בשגיא שטגמן, מספקים פתרונות הצללה למתחמים אלה בצבעים שמחים, בעיצובים יפים וצבעוניים ואפילו בהתאמה מלאה לצבעי סמל בית הספר או בהתאמה למתקני המשחק שכבר קיימים בו
 • גינות ציבוריות – בדומה לחצרות בית הספר, גם בגינות הציבוריות, בהן אנו ההורים והילדים, מבלים בשעות אחר הצהריים ובחופשים, ישנו צורך בפתרון הצללה איכותי, אשר יספק הן לילדים והן להורים, מתחם מוצל למשחק נעים ובטיחותי לילדים.
 • בריכות שחיה – השהייה בבריכת השחייה, תחת השמש הקופחת לאורך זמן, אינה בריאה לעור שלנו. היחשפות גבוהה לשמש יכולה לסכן אותנו. בדיוק בשביל זה, בריכות פתוחות רבות, בוחרות להזמין רשתות צל לטובת פתרון הצללה לכל הבריכה או לחלק ממנה. לרוב, יבחרו צבעים המתאימים ומחמיאים לצבע המים או לעיצוב הכללי של מתחם הבריכה.
 • שטחי אחסון – ישנם שטחי אחסון פתוחים, בהם נוהגים לאחסן הרהיטים, מוצרים יבשים או חומרים לתעשייה. לא תמיד החומרים מאוחסנים במתחם סגור, אך שהייה שלהם בשמש, אינה בריאה להם ולעמידותם. לכן, במקרים אלו אנו מספקים רשתות הצללה בצפיפות גבוהה, אשר מגינות על המוצרים או החומרים המאוחסנים, בצורה הטובה ביותר
 • מתקני כושר – כיום, נהוג ומקובל לבנות מתקני כושר איכותיים לשימוש הציבור במתחמים פתוחים. ישנה נטייה לצאת מחדרי הכושר הסגורים, אל האוויר הפתוח ולעשות התעמלות וכושר על מכשירים, בגינות ציבוריות או בפארקים. המגמה הזאת נובעת הן מסיבות בריאותיות (זוכרים את החמצן בחוץ שבריא לנו?) והן מסיבות כלכליות. רישום לחדר כושר וחוגים, עולה כסף רב ובמידה וניתן למצוא את הפתרון בצורה חינמית, בסבסוד הרשות המקומית, ישנם אנשים רבים המעדיפים אפשרות זו ונהנים ממנה מדי יום.
  במיוחד עבור אנשים אלו, אנו מספקים לרשויות המקומיות, פתרונות הצללה באמצעות רשתות צל איכותיות, למתחם הכושר הגופני החיצוני בפארק
 • פארקים ציבוריים – בפארקים ציבוריים המיועדים לשימוש תושבי הסביבה, ישנם שטחים רבים ורחבים, החשופים לשמש החמה בימי הקיץ הארוכים והחמים שלנו. לקוחות רבים שלנו, הם בעלי הפארקים הפרטיים או הציבוריים, המעוניינים לספק לבאי הפארק, מנוחה מהשמש החמה ופינה מוצלת, בה יוכלו לנוח, לערוך פיקניקים או פשוט לבלות כמשפחות

שירותים נוספים שלנו:

ברזנטים >> | קירוי חניה >>

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר