נזקים מטרידים ללא סגירה מקצועית

די בסופה אחת בחורף הישראלי בכדי להתחיל ולבדוק נזקים מטרידים ביותר בכל מבנה בישראל. באמצעות סגירות חורף נכונות ניתן לראות בקלות כיצד אין מה לדאוג ממזג אוויר קיצוני שמחליט לפתע לשטוף את ארצנו, תרתי משמע.

אנו בחברת שגיא שטגמן מכירים לעומק את צרכי השוק הישראלי בכל הקשור למזג אוויר סוער בחורפים שונים, ואנו מציגים מגוון פתרונות איכותיים שמאפשרים לכל לקוח שלנו לישון בשקט.

אנו מציגים סגירה מושלמת לכל חלל ובהתאם לצרכים המדויקים שיש לכל לקוח.

סגירות חורף – הצלחה רבה בעולם

החוזק והעמידות של מוצרי החברה הם כאלו שמעניקים לכל לקוח שקט נפשי והסרת דאגות מיותרות הנובעות מחשש מפגעי מזג האוויר.

אנו מציעים מערכות הצללה ושלל פתרונות מקוריים ואיכותיים היוצרים סגירות חורף הרמטיות.

מאחר ומדובר במוצרים שמצליחים באירופה שסובלת רבות מחורפים סוערים יותר משלנו, הרי שבאמת אפשר לסמוך בצורה מלאה על אותן סגירות חורף שאנו מציעים ללקוחותינו בארץ.

סגירות חורף

סגירות חורף שביצענו

מה חשוב לדעת לפני שמבצעים סגירת חורף?

דמיינו לעצמכם את המצב הבא: אתם משקיעים לא מעט כסף ברכישה של דירה חדשה בבניין עם מרפסת צמודה או אולי בונים בית צמוד קרקע עם חצר ודק, שהופך חלק ממנה למרפסת של ממש. אולם, בימים קרים, גשומים או אפילו כשהשמש חזקה מאד, אתם לא יכולים ליהנות מכל זה בשל התנאים הלא פשוטים, שהופכים את הישיבה בחוץ לפחות נעימה. אז, במקום שתאלצו להתמודד עם כל זה ו"לבזבז" שטח קיים, במקום לנצל אותו כהלכה, מה דעתכם על סגירת חורף בהתאמה מלאה? סגירות חורף הן דרך נפלאה לנצל שטח חיצוני ולהפוך אותו לכמעין חדר נוסף או מרפסת מקורה ללא הצורך בבנייה חדשה.

מהי סגירת חורף

ישנם כיום סוגים שונים של סגירות חורף, המותאמות לחללים בכל מיני גדלים. סגירות חורף, כשמן, כך הן, הן סוגרות חללים פתוחים והופכות אותם לסגורים, כך שהן מעניקות הגנה מפני גשם (רטיבות), או רוחות חזקות ולא נעימות. תודות לסגירת חורף, שאותו בונים בקלות ובמהירות, אפשר לנצל את השטח החיצוני בכל עונה, גם כשיורד אפילו ברד, ולבלות בנעימים עם בני המשפחה או עם החברים. לא תמיד מוכרחים לסגור מרפסת ולבנות קירות (מה שיכול לעלות לא מעט כסף), ולא תמיד הדבר הוא אפשרי. באמצעות סגירת חורף מיוחדת עושים זאת, כחלופה מושלמת, וכך גם חוסכים כסף וגם סוגרים את החלל.

לאיזה חללים מתאימה סגירת חורף

סגירת חורף יכולה להתאים לחללים מכל מיני סוגים. אפשר למצוא סגירות חורף במרפסותיהם של בתים פרטיים, בין אם אלה בתים צמודי קרקע ובין אם במרפסות בקומות שונות. אפשר למצוא את סגירות החורף גם במרפסותיהם של בתי קפה, מסעדות ואפילו חנויות. למעשה, הן משרתות הן אנשים פרטיים והן בעלי עסקים כך שיוכלו להיות פעילים בכל עונה ובכל תנאי מזג האוויר.

אילו יתרונות יש לסגירת חורף

אמנם, מזג האוויר בישראל, ובייחוד בהשוואה לזה שבאירופה, איננו סוער כל כך ולרוב אנו לא מתמודדים עם סערות חזקות מאד, אולם, די בסופה אחת בחורף הישראלי, בכדי להתחיל ולבדוק נזקים מטרידים בכל מבנה קיים, בין אם צמוד לבית או לעסק שלנו. סגירות חורף, שנבנות כהלכה, מאפשרות לנו לראות את הנעשה בחוץ בקלות רבה, מבלי שנצטרך לדאוג ממזג האוויר הקיצוני, כמו גשמים בלתי פוסקים או רוחות מפתיעות.

סגירות החורף של היום מותאמות לצרכיו המדויקים של הלקוח, ובייחוד של השטח עצמו, ומביאות אתן, בנוסף, גם סטייל נהדר. הן תורמות לנראות החיצונית של המבנה והופכות אותו לפונקציונאלי הרבה יותר. מדובר בסגירות חורף חזקות מאד וגם עמידות, כאלו שמעניקות לכל אחד ואחת מאתנו שקט נפשי ומסירות דאגות מחשש מפגעי מזג האוויר.

הסגירות הללו הרמטיות, כך שלא נכנסת ולו טיפה אחת של גשם וגם לא רוח, והן מכסות במלואן את אותו חלל. סגירות החורף המוצעות אצלנו מגיעות הישר מאירופה, שם החורפים סוערים וקשים הרבה יותר משלנו. הדבר הופך אותן לבטוחות הרבה יותר, שכן אם הצליחו לעמוד בתנאים הקשים ששם, הרי שיעמדו בהצלחה גם באלה, שכאן.

למה כדאי לבחור בחברת שגיא שטגמן לביצוע סגירות חורף

אם אתם מעוניינים לסגור את המרפסת או חלקים מהחצר שלכם לטובת חלל, אותו תוכלו לנצל גם בעונה הגשומה, סגירות חורף הן הפתרון הנכון והמתאים לכם. חברת שגיא שטגמן מתמחה בשיווק מגוון רחב של פתרונות הצללה מאיכות גבוהה, לרבות סגירות חורף מאיכות גבוהה. סגירות החורף הללו מגיעות במגוון רחב של עיצובים ואפשרויות והן מותאמות לחללים בגדלים שונים.

אפשר להתקין אותן במרפסות בדירות של בניינים, בחצרות של בתי קרקע וגם במרפסת או בחללים חיצוניים של בתי עסק שונים. כל זאת, תוך דגש רב מאד לעמידות ובטיחות. לפרטים נוספים אודות פתרונות הכיסוי והסגירה, כמו גם פתרונות הצללה נוספים, אתם מוזמנים להתקשר לטלפון 052-3022240. נשמח לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה.

חורף שאנו מציעים ללקוחותינו בארץ.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר