את גני השעשועים אנו יכולים למצוא בלא מעט מקומות, בערים קטנות וגדולות וגם ביישובים מרוחקים. ילדים, ובני כל הגילאים כמעט, אוהבים לבלות את זמנם בחוץ ולנצל את גן השעשועים כדי להוציא אנרגיה ולשחק עם חברים. מכיוון שגני השעשועים חשופים לשמש ישירה, נדרשים פתרונות הצללה בהתאמה מלאה. כיום, בניגוד לעבר הרחוק, אפשר למצוא מבחר נהדר של פתרונות הצללה לגני שעשועים, המותאמים נקודתית לכל מקום ומציעים את הצל הנדרש והחשוב לילדים (וגם להורים).

 

מה חשוב לדעת לפני שמתקינים הצללה לגני שעשועים

רגע לפני שמתקינים הצללה לגני שעשועים, חשוב מאד להגדיר את הצרכים ולהתייחס לאותו מקום שבו רוצים להתקין את פתרון ההצללה עצמו. האם מדובר במרחב גדול מאד או שמא זהו גן שעשועים קטן? באילו שעות במהלך היום המקום חשוף לשמש מלאה ובאילו שעות (אם בכלל) יש בו צל? צרכים נקודתיים וחשובים אלה הם שיכתיבו את בחירתו של אותו פתרון הצללה ויאפשרו לכם, או לילדים שלכם, ליתר דיוק, ליהנות ממרחב שהוא נעים ונוח לאורך כל שעות היממה, כולל בימים קרירים ואפילו גשומים.

 

אילו סוגי הצללות יש לגני משחקים

יש סוגים שונים של הצללות לגני משחקים. למשל: ממברנת צל, מפרשי הצללה, פגודות איכותיות וגם הצללה בדגמים שנפתחים ואף נסגרים. פתרונות אלה נועדו לספק מענה מתאים למקום עצמו והם מגיעים במידות ובצורות שונות.

 

מאלו חומרים תופרים את רשתות הצל לגני משחקים

רשתות הצל, המיועדת לגני משחקים וגני שעשועים, עשויות מרשת ארוגה, שמציעה מקדם הגנה גבוה. רשתות אלו מקוטלגות לשלושה סוגים עיקריים: רשת צל 140 גרם, המיוצרת בישראל ונחשבת לעמידה במיוחד ומוצעת בכמה גוונים שונים של צבעים, רשת צל 180 גרם, מיוצרת אף היא בארץ ונחשבת גם כן לעמידה מאד ורשת צל 320 גרם, העמידה ביותר מבין שלושת הסוגים ומגיעה גם היא בכמה צבעים.

 

האם הצללות בגני שעשועים צריכות לעמוד בתקני בטיחות

מכיוון שמדובר ברשתות המשרתות מקומות בהם משחקים ילדים וציבור רחב נמצא תחתן, באופן כללי, עליהן לעמוד בתקני בטיחות מחמירים של מכון התקנים הישראלי. תקני בטיחות אלה מאפשרים שימוש בטוח למשך זמן רב ומענה בהתאמה מלאה, גם בתנאי מזג אוויר פחות טובים או במצבים חמורים, כמו שריפה, חלילה.

 

האם נדרשת תחזוקה לרשתות צל בגני משחקים

אחד היתרונות הבולטים של פתרונות הצללה לגני שעשועים מסוג זה הוא שהם אינם מצריכים תחזוקה מיוחדת, כי אם מינימאלית בלבד. אין צורך לפרק את הרשת בחודשי החורף הקרים והגשומים והן שומרות על המראה, על העיצוב וגם על רמת העמידות שלהן לאורך זמן ללא כל התערבות.

 

מהו תהליך התקנת הצללה לגני שעשועים

התקנת פתרונות הצללה לגני שעשועים מתחילה בהתייחסות אל המקום המיועד ואל גודל השטח עצמו. יש למדוד את המקום במדויק על מנת לייצר רשת מתאימה, שתציע כיסוי מלא. לאחר ההגעה אל השטח עם הרשת, מעמידים במקום מספר מינימאלי של עמודים, המספקים לרשת את התמיכה הרצויה. את הרשת קושרים עם כבל מיוחד ישירות על העמודים וכך יוצרים כיסוי למקום, המתקבל בצורה מסוימת בהתאם למספר העמודים בשטח.

 

אלו יתרונות יש להתקנת רשתות צל בגני משחקים

לא בכדי מהוות רשתות צל בגני משחקים פתרון פופולארי מזה לא מעט שנים. רשתות אלו מביאות אתן יתרונות רבים, ההופכים אותן למענה בהתאמה מלאה לכל מקום, ובתנאים שונים. אחד היתרונות הבולטים של רשתות הצללה לגני שעשועים הוא העובדה שניתן להתאים אותן במדויק אל הצרכים הקיימים ואל אופיו של השטח. למקום גדול תותאם רשת גדולה ואילו למקום קטן יחסית, תותאם רשת קטנה יותר. מעבר לכך, תחזוקתן של הרשתות היא מינימאלית מאד וגם חסכונית. ובל גם נשכח יתרון חשוב נוסף והוא העובדה שניתן לכסות באמצעות הרשתות גם שטחים נרחבים ולא רק מצומצמים.

אפשר, ובאמצעות כמה עמודים בודדים העומדים ממש במרכז ההצללה, להתקין רשת מתאימה וכך לספק לאותם ילדים או מבקרים אחרים פתרון נהדר לעונה השמשית והחמה. רשתות הצל של היום, המותקנות בגני משחקים הן רשתות איכותיות מאד שעומדות בכל תקני הבטיחות הרלוונטיים הנדרשים, תקנים מחמירים המבטיחים רמת בטיחות גבוהה מהרגיל. כך אפשר לשלוח את הילדים בראש שקט לשחק בחוץ, מתחת לרשת ההצללה, מבלי לדאוג לדבר ולדעת כי הם בטוחים מספיק גם שם ואף זוכים להגנה מפני השמש החזקה.

 

מדוע מומלץ להזמין פתרונות הצללה לגני שעשועים מחברת שגיא שטגמן

חברת שגיא שטגמן מתמחה בשיווק מגוון רחב של פתרונות הצללה מאיכות גבוהה, לרבות כאלה המותאמים לגני שעשועים. פתרונות הצללה אלה מביאים אתם מענה בהתאמה מלאה, תוך התייחסות לצרכיו הנקודתיים של הלקוח כמו גם צרכיו של המקום והם עומדים בכל תקני הבטיחות והאיכות הרלוונטיים. החברה נותנת דגש רב מאד לפתרונות חזקים ועמידים מאד, שניתן יהיה להתקינם במקומות חשופים לתנאים לא פשוטים, כולל גני ילדים. מרבית מוצרי החברה הינם ייחודיים וכמותם לא נראו עד היום בישראל. לפרטים נוספים אודות פתרונות הצללה לגני ילדים ולמקומות נוספים, אתם מוזמנים להתקשר לטלפון 052-3022240. נשמח לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה.