ברזנט מאז ומתמיד שיש עבורנו כאחד מן הפתרונות הטובים ביותר לכיסוי, הלכה למעשה אנו רואים את הברזנט הוותיק מלווה אותנו כבר מספר מאות. אין זה פלא מאחר ומדובר בבד חזק ואיכותי אשר באמצעותו ניתן לכסות החל מריהוט ביתי, ריהוט גן ועד כיסוי מלא של מתקנים תעשייתיים. בשנים האחרונות אנו רואים חברות ועסקים רבים אשר הבינו את היתרונות הרבים בברזנט והחליטו להשתמש בפתרון זול ואיכותי זה לשם אטימה, רטיבות וכיסוי מתקנים.

מנפצים את הבועה הצבאית

במדינה בו אנו חיים מעטים האנשים שלא עשו שירות צבאי, אנו מניחים שבשירות הצבאי יצא לכם להיפגש עם הברזנט לא מעט פעמים. הפגישה הזו במהלך השירות הצבאי יצרה עבור אנשים רבים מעין רתיעה בכל הקשור לשימוש ביתי ועסקי בברזנטים אלו. בניגוד למה שאנשים רבים נוטים לחשוב ברזנט לא חייב להראות תעשייתי, קר ומנוכר. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של ברזנטים פונקציונאליים בעיצובים, צבעים, מרקמים וטקסטורות שונות. כמו כן ניתן לאפיין ברזנט לפי צרכי הלקוח ולהכין אותו בהתאמה אישית – כך שמדובר בפתרון הטוב, הזול והיעיל ביותר לשם כיסוי סחורה.

מה הם סוגי הברזנט אותם אנו יכולים למצוא?

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי ברזנט, יחד עם זאת אנו נראה שני שחקנים עיקריים בעולם הברזנטים – יריעות שמשוניות לצד יריעות בד מצופה אטום. יריעות השמשונית עשויות מברזנט אטום לחלוטין ומהווים פתרון מושלם עבור נזקי מזג האוויר, רוח וגשם. ברוב המקרים בהם אנו נחפש ברזנטים אשר יעמדו בחוסר וודאות מזג האוויר הישראלי אנו נרצה לבחור ביריעה שמשונית. את יריעות אלו אנו לרוב נראה בעסקים, מבני תעשייה ומפעלים.

אם אנו נסתכל על יריעות יריעות הבד מצופה איטום אנו לרוב נדבר על ברזנטים המתאימים יותר לשימוש ביתי לשם כיסוי רהיטי גן ומרפסת שונים, סגירה ואיטום של חלל ועוד מגוון רחב של פעולות אחרות. אנו ממליצים לכם לאפיין יחד עם בעל מקצוע המתמחה בברזנטים את הצרכים שלכם ובכך להתאים את הברזנט הטוב ביותר עבורכם.

האם ניתן להכין ברזנטים בהתאמה אישית?

כמו שכבר הצלחתם להבין ברזנט הוא אחד מן הכלים הפונקציונאליים, האיכותיים והזולים יותר לשם כיסוי סחורה ואיטום. בשונה ממה שאנשים רבים נוטים לחשוב ניתן להכין ברזנטים בהתאמה אישית בהתאם לצרכי הלקוח – כך שתוכלו לתת פתרון איכותי, פונקציונאלי, יעיל וגם עיצובי באותה הנשימה.

ברזנט – פתרון חכם ויעיל

ברזנטים נחשבים לפתרון חכם ויעיל מאחר והם אינם דורשים אישורי בנייה בהתאם לחוקי התכנון והבנייה הארצי וברשות המוניציפלית בה אתם נמצאים. כמו כן, מדובר במוצר בעל תועלת רבה הנחשב לזול במיוחד בהתאם לתועלת אותה הוא נותן ולמוצרים אחרים בשוק. המוצר הינו קל להתקנה ומהווה פתרון מושלם בכל עונות השנה. הברזנט מסייע לנו לשמור על הסחורה שלנו, על המוצרים שלנו ואף על רהיטי החצר שלנו אל מול נזקי מזג האוויר הישראלי.

איך אני אדע מה בדיוק אני צריך?

לא מעט אנשים תוהים כמה ברזנטים הם יצטרכו ואילו סוגים יהיו הכי יעילים עבורם ועבור הצרכים שלהם, הלכה למעשה כאשר אנחנו מדברים על ברזנטים כפיתרון כיסוי אנו מדברים על מלאכה לא פשוטה אשר צריכה להיעשות בהתאמה אישית לצרכים שלכם.

אנשי המקצוע של שגיא שטגמן משרתת לקוחות רבים בישראל תוך התייחסות מלאה לצרכים האישיים שלהם, במהלך שיחה עם אנשי המקצוע נאפיין את הצרכים שלכם ונתאים עבורכם את הפתרון הטוב ביותר עבורכם – כך שאת הדאגות ואת התכנונים תשאירו למקצועניים.

החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה במוצרי ברזנטים לכיסוי סחורה

מחיפוש קטן בגוגל ובמנועי החיפוש אתם נחשפים אל עשרות נותני שירות ובעלי מקצוע מתחום הברזנטים, יחד עם זאת לעיתים קשה לבחור את בעל המקצוע הטוב ביותר מתוך כל ההיצע. אנו מאמינים כי לא ניתן להתפשר על איכות החברה ו/או בעל המקצוע איתו אתם תבחרו לעבוד. בדקו כי החברה איתה אתם עובדים בעלת ניסיון, ותק לצד מוניטין בעולם הברזנטים וליוותה מאות חברות, עסקים, מפעלים ואף משקי בית פרטיים בכל הקשור לבחירת ברזנטים. כמו כן אנו ממליצים לכם לדבר עם אחד מן חוג לקוחותיה של החברה על מנת לקבל אינדיקציה טובה הרבה יותר לטיב ואיכות השירות.

אמרתם ברזנטים לכיסוי סחורה אמרתם שגיא שטגמן

חברת שגיא שטגמן הינה אחת מן החברות המובילות בישראל בעולמות הקירוי, כיסוי והצללה. החברה עובדת ללא לאות עם מגוון רחב של משקי בית פרטיים, חברות, מפעלים ובעלי עסקים כל הדרך עד לשביעות רצונם המלאה. רבים מן המוצרים אותה משווקת החברה הינם בעלי ייחוד רב ועדיין לא נראו כדוגמתם בישראל, מדובר במערכות הזוכות להצלחה רבה באירופה ובעולם.

החברה מתמחה בכל הקשור לפתרונות הצללה, מנהרות לאירועים, ברזנטים לכיסוי סחורה ועוד. אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו ולבחור נכון.

זה הזמן לבחור נכון – זה הזמן לבחור שגיא שטגמן

 

פתרונות קירוי והצללה